Kategorie
Archiv

O nás

Firma byla založena v roce 1998 jako sdružení fyzických osob. V polovině roku 1999 se firma transformovala na společnost s ručením omezeným s názvem METALBRUS s.r.o. Od prvopočátku se věnujeme prodeji brusiva a brusných materiálů. Postupem času se společnost stala silným a žádaným partnerem na trhu s brusnými materiály nejen v České republice, ale i na Slovensku. Firma je výhradním distributorem brusiv německé společnosti STARCKE, která patří ke špičkám mezi výrobci brusiv. Tato společnost je známá zejména díky výrobkům z produktové řady ERSTA a MATADOR.

Od roku 2000 se naše společnost stala generálním partnerem pro distribuci výrobků značky CARBORUNDUM ELECTRITE, dnes v majetku rakouské společnosti TYROLIT CEE.

V roce 2012 získáváme status generálního partnera pro český trh od společností Fridrich August Picard GmbH & Co KG a AWUKO.

Dále distribuujeme a dovážíme značky VSM, RAKSO, OSBORN UNIPOL, FLEXOVIT, ATLAS, CEDIMA a PFERD. Z českých výrobců pak spolupracujeme se společnostmi  Diamond Contact, Bruleko, Brněnská továrna plstí, Kart, Pragochema a Kovoblesk.

V našem širokém sortimentu nabízíme řezací a brusné kotouče, lamelové, stopkové a diamantové kotouče, brusnou vlnu, nekonečné lepené úzké a široké pásy, které vyrobíme (upravíme) na míru dle přání zákazníka. Jsem schopni pro naše zákazníky vyrobit i atypické rozměry brusiva na podložce. Samozřejmostí jsou výseky, papírové, plátěné a molitanové role, brusné houbičky a další.

Firma v současné době zaměstnává 7  kvalifikovaných zaměstnanců. V roce 2008 bylo investováno do výstavby nové administrativní budovy a dále výrobní a skladovací haly v průmyslové zóně obce. Společnost disponuje kompletním zařízením pro lepení pásů a výrobu dalších brusiv. Jsem schopni pro naše zákazníky vyrobit i atypické rozměry brusiva na podložce.

 

Nová budova – administrativa, sklad

Nová budova - administrativa, sklad

Připravujeme